YIII педмарафон. День дошкольного работника

Дата: 2 октября в 16:00, Обновлено 3 октября в 16:31
57 просмотров

2 октября 2018года. Второй день VIII педагогического марафона. День дошкольного работника.

У ДУА “Яслі-сад №17г.Барысава” прайшоу семiнар- практыкум на тэму “Знаемая незнаемка або Вывучаем мову разам”. Аб актуальнасці дадзенай тэмы расказала намеснік загадчыка па асноунай дзейнасці Галадок Раіса Мікалаеуна. Яна звярнула увагу педагогау на навукова-метадычнае забяспячэнне адукацыйнага працэсу . Практычныя гульні і заданні былі накіраваны на пашырэнне моунай практыкі педагогау.   Педагогі  імкунуліся  выказваць свае думкі на беларускай мове, апавядаючы аб славутых мясцінах і людзях сваей малой Радзімы. Практыкум закончыуся літаратурнай хвілінкай. Педагогi дэманстравалі хатняе заданне -чыталі свае любімыя вершы на роднай мове.